KLUB SENIOR+ w Bystrej – czerwiec

logo programu senior+

W miesiącu czerwcu br. Seniorzy z Kluby Senior+ w Bystrej mogli wykazać się swoją kreatywnością, pomysłowością oraz kondycją. Uczestniczyli w:

  • ognisku, które było rozrywką i przyjemnością spotkania się na łonie natury
  • warsztatach tkackich „Przygoda z tkactwem”, które były zaproponowane przez Ośrodek Kultury Gminy Gorlice
  • „Małopolskich Wiankach” w Szymbarku, podczas których mieli możliwość pracy nad obrazem i jednocześnie pokazania osobom postronnym na czym polega tkactwo, które jest wielką przyjemnością
  • wycieczce do Ciężkowic, gdzie zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci przez Panią Beatkę – sekretarz Gminy Ciężkowice. Po chwilach rozmowy można było pospacerować i skorzystać z atrakcji w Parku Zdrojowym oraz odwiedziliśmy Muzeum Przyrodnicze.  W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Łużnej – Pustki na cmentarzu wojennym.
  •  Koncercie piosenki różnej, którego wokalistami były dzieci, młodzież a nawet osoby dorosłe uczęszczające na zajęcia muzyczno – wokalne do Ośrodka Kultury Gminy Gorlice. Wszyscy słuchacze koncertu z wielkim zaangażowaniem byli wsłuchani w piękny śpiew.
  • zajęcia rękodzieła artystycznego podczas którego mogli Seniorzy wykonać własnoręcznie mydełka glicerynowe, które zabrali do domów.
zdjęcie

zdjęciezdjęciezdjęciezdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie