KLUB SENIOR+ w Bystrej – kwiecień 2024 – relacja

logo programu senior+

W miesiącu kwietniu 2024 roku Seniorzy z Klubu Senior+ w Bystrej  uczestniczyli w następujących zagadnieniach.

  • Prelekcja – wymiana doświadczeń pośród grupy odnośnie uprawy kwiatów ogrodowych oraz warzyw czyli dyskusje na temat ekologicznych upraw.
  • Posprzątaj z nami Małopolskę!

Klub Senior+ w Bystrej wziął udział w tej akcji pokazując innym, że wiek nie ma znaczenia do aktywnego spędzenia czasu na rzecz ochrony środowiska. Seniorzy posprzątali plac wokół budynku wiejskiego oraz wzdłuż drogi biegnącej w stronę Szymbarku. Mamy nadzieję, że nasze działanie będzie inspiracją dla innych społecznych w walce o czyste i zdrowe środowisko.

  • 25 kwietnia w WDK w Bystrej odbyła się Biesiada Taneczna Seniorów.

Wydarzenie, zorganizowane przez Klub Senior + z Bystrej, zgromadziło aż 120 seniorów z Gminy Gorlice, którzy udowodnili, że taniec nie zna granic wieku! Seniorzy  mieli okazję potańczyć, pośpiewać, posłuchać ulubionych melodii i spędzić czas w gronie  przyjaciół. Odbyły się też liczne konkursy z nagrodami. Smaczny poczęstunek, który dodał energii uczestnikom oraz wystrój sali zostały przygotowane przez członków Klubu Senior+ w Bystrej.

Seniorzy z Gminy Gorlice pokazali, że taniec i śpiew to ich pasja, a Biesiada Taneczna to najlepszy sposób na aktywne spędzenie czasu!

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie